Vardas: Gaiva

Vardo reikšmė:

gaivi – „ta kuri gaivi, gyvybiška“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.12

Papildoma informacija:

Jus traukia politika ir bet kokia atvira visuomeninė veikla. Tai puikios oratorės, sugebančios žmones patraukti savo idėjomis. Visada praktiškos, aktyvios ir geros organizatorės. Siekia prestižinio išsilavinimo.

Panašūs vardai:
Gaivilas, Gaivilė, Gaivutė


Pavardė: Rogulin

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Roguckis, Roguliova, Rogunovič

Daugiau narių turinčių vardą Gaiva

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Gaiva Rogulin" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
··
I
···-
V
·-
A
·-·
R
---
O
--·
G
··-
U
·-··
L
··
I
N
G
A
I
V
A
R
O
G
U
L
I
N
G
A
I
V
A
R
O
G
U
L
I
N

Visos paieškos