Vardas: Galia

Vardo reikšmė:

galia „jėga, galybė“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.12

Papildoma informacija:

Jums patinka labai reikšmingi faktai. Jūsų mintys ir veiksmai labai greiti, tačiau nedažnai įdiegiami praktiškai. Turite labai aiškų mąstymo būdą, atvirą charakterį. Mėgstate keisti profesijas, turite polinkį įsigyti kelias profesijas. Karjera Jums labai daug ką reiškia.

Panašūs vardai:
Galiganta, Galigantas, Galigina, Galiginas, Galiginė, Galiginta, Galigintas, Galiminta, Galimintas, Galimintė


Pavardė: Laurutėnaitė

Laurutėnaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Laurutėnas.

Panašios pavardės:
Laurutėnas

Daugiau narių turinčių vardą Galia

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Galia Laurutėnaitė" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
·-··
L
··
I
·-
A
·-··
L
·-
A
··-
U
·-·
R
··-
U
-
T
·
E
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
G
A
L
I
A
L
A
U
R
U
T
E
N
A
I
T
E
G
A
L
I
A
L
A
U
R
U
T
E
N
A
I
T
E

Visos paieškos