Vardas: Galindas

Vardo reikšmė:

gal- (galėti, gali) + -ind

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.10

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkas labai domisi filosofija ir metafizika, psichologija ir parapsichologija. Jums kartais labai pasiseka – galite gauti netikėtą palikimą ar valstybinę premiją. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Galina, Galindė, Galintas, Galintė


Pavardė: Steckys

Steckys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Steckienė (ištekėjusi) ir Steckaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Stec, Steckytė, Steckienė, Steckis, Stecevič

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Galindas Steckys" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
·-··
L
··
I
N
-··
D
·-
A
···
S
···
S
-
T
·
E
-·-·
C
-·-
K
-·--
Y
···
S
G
A
L
I
N
D
A
S
S
T
E
C
K
Y
S
G
A
L
I
N
D
A
S
S
T
E
C
K
Y
S

Visos paieškos