Vardas: Gantas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Gantautas, Gantautė: gan- (ganyti „saugoti“) + taut- (tauta) – „saugantis tautą“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.12

Papildoma informacija:

Jeigu teisingas posakis, kad “genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai Jūs tikrai genialus. Nuo gimimo Jums būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslas visur: laiko atžvilgiu, matinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja Jus. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasi.

Panašūs vardai:
Ganimedas, Ganta, Gantautas, Gantautė, Gantė, Ganvilas, Ganvilė, Gana, Gansas


Pavardė: Kragel

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kralikauskas, Krasauskas, Krasauskienė, Kraucevičius, Kraujelis, Kralikauskienė, Kraucevičienė, Kraujelienė, Kralikauskaitė, Krasauskaitė

Daugiau narių turinčių vardą Gantas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Gantas Kragel" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-·
R
·-
A
--·
G
·
E
·-··
L
G
A
N
T
A
S
K
R
A
G
E
L
G
A
N
T
A
S
K
R
A
G
E
L

Visos paieškos