Vardas: Gantautė

Vardo reikšmė:

gan- (ganyti „saugoti“) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.02

Papildoma informacija:

Jeigu teisingas posakis, kad “genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai Jūs tikrai geniali. Nuo gimimo Jums būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslas visur: laiko atžvilgiu, matinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja Jus. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnės už ją specialistės nerasi.

Panašūs vardai:
Ganta, Gantas, Gantautas


Pavardė: Ferencienė

Ferencienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Ferencius.

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Gantautė Ferencienė" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
N
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·
E
··-·
F
·
E
·-·
R
·
E
N
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
G
A
N
T
A
U
T
E
F
E
R
E
N
C
I
E
N
E
G
A
N
T
A
U
T
E
F
E
R
E
N
C
I
E
N
E

Visos paieškos