Vardas: Gaudvilė

Vardo reikšmė:

gaud- (gaudyti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.08

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas. Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs pačios nestokojate linksmo būdo. Neretai ir pačios išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklios, stengiatės atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams.

Panašūs vardai:
Gaudvilas, Gaudvina, Gaudvinas, Gaudvyda, Gaudvydas, Gaudvydė


Pavardė: Bulkšienė

Bulkšienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bulkšius.

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Gaudvilė Bulkšienė" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-···
B
··-
U
·-··
L
-·-
K
···
S
··
I
·
E
N
·
E
G
A
U
D
V
I
L
E
B
U
L
K
S
I
E
N
E
G
A
U
D
V
I
L
E
B
U
L
K
S
I
E
N
E

Visos paieškos