Vardas: Gedenis

Vardo reikšmė:

ged- (gedėti „ilgėtis“) + -en-

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.08

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkas yra labai geras ir rūpestingas. Jūs atsargus, kartais netgi įtarus, atsimenate visas šventes, sugebate būti labai svetingas. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Gedeonas, Gedenė, Gedeminas


Pavardė: Gaušys

Gaušys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Gaušienė (ištekėjusi) ir Gaušaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Gaubas, Gaučys, Gaudiešius, Gaubienė, Gaučienė, Gaudiešienė, Gaubaitė, Gaučytė, Gaudiešiūtė, Gaurylius

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Gedenis Gaušys" morzės abėcėle

--·
G
·
E
-··
D
·
E
N
··
I
···
S
--·
G
·-
A
··-
U
···
S
-·--
Y
···
S
G
E
D
E
N
I
S
G
A
U
S
Y
S
G
E
D
E
N
I
S
G
A
U
S
Y
S

Visos paieškos