Vardas: Gedgantas

Vardo reikšmė:

ged- (gedėti „ilgėtis“) + gant- (ganyti „saugoti“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.31

Papildoma informacija:

Jūsų partneriams turėtumėte būti paklusnios ir švelnios antrosios pusės. Jūs – grobuonys, turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomite, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo Jūsų pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Gedganta


Pavardė: Ostromeckis

Ostromeckis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Ostromeckienė (ištekėjusi) ir Ostromeckaitė (netekėjusi arba mergautinė).

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Gedgantas Ostromeckis" morzės abėcėle

--·
G
·
E
-··
D
--·
G
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
---
O
···
S
-
T
·-·
R
---
O
--
M
·
E
-·-·
C
-·-
K
··
I
···
S
G
E
D
G
A
N
T
A
S
O
S
T
R
O
M
E
C
K
I
S
G
E
D
G
A
N
T
A
S
O
S
T
R
O
M
E
C
K
I
S

Visos paieškos