Vardas: Gedilas

Vardo reikšmė:

ged- (gedėti „ilgėtis“) + -il- – „tas, kurio gedima, ilgimasi“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.02

Papildoma informacija:

Jūs turite nepaprastų gabumų. Dažnai naudojate naujus, nestandartinius metodus. Esate tyrėjai ir racionalizatoriai. Turite vykdytojų savybių ir labai sekasi savas verslas arba vadovavimas jam. Jums reikalinga laisvė, nes norite patys priimti sprendimus, pasikliaudami savomis idėjomis. Turite sugebėjimų veikti jus supančią aplinką.

Panašūs vardai:
Gedilė, Gediminas, Gediminė, Gedimtas, Gedimtė, Geditas, Gedimonas


Pavardė: Parchomčik

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Parchomenko, Parchomikienė, Parchomikas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Gedilas Parchomčik" morzės abėcėle

--·
G
·
E
-··
D
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·--·
P
·-
A
·-·
R
-·-·
C
····
H
---
O
--
M
-·-·
C
··
I
-·-
K
G
E
D
I
L
A
S
P
A
R
C
H
O
M
C
I
K
G
E
D
I
L
A
S
P
A
R
C
H
O
M
C
I
K

Visos paieškos