Vardas: Gedmantė

Vardo reikšmė:

ged- (gedėti „ilgėtis“) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.14

Papildoma informacija:

Savo partneriams turėtumėte būti paklusnios ir švelnios antrosios pusės. Jūs – grobuonys, turinčios labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomite, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo Jūsų pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Gedmantas, Gedma


Pavardė: Buziliauskaitė

Buziliauskaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Buziliauskas.

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Gedmantė Buziliauskaitė" morzės abėcėle

--·
G
·
E
-··
D
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
-···
B
··-
U
--··
Z
··
I
·-··
L
··
I
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
G
E
D
M
A
N
T
E
B
U
Z
I
L
I
A
U
S
K
A
I
T
E
G
E
D
M
A
N
T
E
B
U
Z
I
L
I
A
U
S
K
A
I
T
E

Visos paieškos