Vardas: Gedvinas

Vardo reikšmė:

ged- (gedėti „ilgėtis“) + vin- (vaina „priežastis, kaltė“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.24

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai dėkingi, geri, labai patenkinti gyvenimu, mokantys kokybiškai dirbti. Gali aukoti savo energiją ir laiką geriems darbams. Turi daug gerų savybių, tokių kaip dvasingumas, nuovokumas, erudicija, mokslinis mąstymas. Jūsų gyvenimas – kelionė į nežinomybę. Atradimus jie daro vos ne kiekvieną dieną. Ypač rūpi buities problemos ir savojo “Aš” pažinimas. Turi labai stiprius jausmus, užjaučia draugus ir artimuosius. Kartais jiems sunku bendrauti su aplinkiniais, tačiau įgimtas protas visada padeda. Tie, kurie išdrįsta su jais užmegzti draugystę, niekada nebūna atstumti.

Panašūs vardai:
Gedvilas, Gedvilė, Gedvinė, Gedvidas


Pavardė: Zverinkinas

Zverinkinas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Zverinkinienė (ištekėjusi) ir Zverinkinaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Gedvinas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Gedvinas Zverinkinas" morzės abėcėle

--·
G
·
E
-··
D
···-
V
··
I
N
·-
A
···
S
--··
Z
···-
V
·
E
·-·
R
··
I
N
-·-
K
··
I
N
·-
A
···
S
G
E
D
V
I
N
A
S
Z
V
E
R
I
N
K
I
N
A
S
G
E
D
V
I
N
A
S
Z
V
E
R
I
N
K
I
N
A
S

Visos paieškos