Vardas: Geismantė

Vardo reikšmė:

geis- (geisti) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.25

Papildoma informacija:

Jūs užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios. Kaip bendradarbės – patikimos, geros draugės, bebaimės, dosnios. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Turite stipriai išreikštą kūno energetiką. Šio vardo savininkės rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai joms sekasi gana gerai, nes jos tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Geismantas


Pavardė: Vodneva

Vodneva – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Vodnevas.

Panašios pavardės:
Vodnicka

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Geismantė Vodneva" morzės abėcėle

--·
G
·
E
··
I
···
S
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
···-
V
---
O
-··
D
N
·
E
···-
V
·-
A
G
E
I
S
M
A
N
T
E
V
O
D
N
E
V
A
G
E
I
S
M
A
N
T
E
V
O
D
N
E
V
A

Visos paieškos