Vardas: Gelvydas

Vardo reikšmė:

gel- (gelti „skaudėti“) + vyd- (išvydo) – „skausmo matęs“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.22

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai, judėdami pirmyn, niekada nesižvalgo į šalis, neieško lengvų kelių, jie drąsiai sutinka gyvenimo negeroves ir praradimus. Jie tvirti ir užsispyrę, aukoja savo jausmus ir laisvę dėl ateities pergalės. Kokį darbą bedirbtų, į jį įdeda visas jėgas. Jiems niekas neatrodo lengva ar nereikalinga dėmesio. Netgi nereikšmingos užduotys jų akimis įgyja pirmaeilės svarbos.

Panašūs vardai:
Gelvyda, Gelvydė


Pavardė: Didenko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Didelevičienė, Didelienė, Didelis, Didevič

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Gelvydas Didenko" morzės abėcėle

--·
G
·
E
·-··
L
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
-··
D
··
I
-··
D
·
E
N
-·-
K
---
O
G
E
L
V
Y
D
A
S
D
I
D
E
N
K
O
G
E
L
V
Y
D
A
S
D
I
D
E
N
K
O

Visos paieškos