Vardas: Gelvydas

Vardo reikšmė:

gel- (gelti „skaudėti“) + vyd- (išvydo) – „skausmo matęs“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.22

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai, judėdami pirmyn, niekada nesižvalgo į šalis, neieško lengvų kelių, jie drąsiai sutinka gyvenimo negeroves ir praradimus. Jie tvirti ir užsispyrę, aukoja savo jausmus ir laisvę dėl ateities pergalės. Kokį darbą bedirbtų, į jį įdeda visas jėgas. Jiems niekas neatrodo lengva ar nereikalinga dėmesio. Netgi nereikšmingos užduotys jų akimis įgyja pirmaeilės svarbos.

Panašūs vardai:
Gelvyda, Gelvydė


Pavardė: Gurskis

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Gurskas, Gurskienė, Gurskaitė, Gurskute, Gurskyte, Gurskytė, Gurskij, Gurstis, Gurska, Gurskaite

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Gelvydas Gurskis" morzės abėcėle

--·
G
·
E
·-··
L
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
--·
G
··-
U
·-·
R
···
S
-·-
K
··
I
···
S
G
E
L
V
Y
D
A
S
G
U
R
S
K
I
S
G
E
L
V
Y
D
A
S
G
U
R
S
K
I
S

Visos paieškos