Vardas: Gema

Vardo reikšmė:

gemma „brangakmenis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.15

Papildoma informacija:

Jus globoja Saturnas. Jūsų mintys visada ramios, viskas apgalvota iki smulkmenų; retai kada pasireiškia impulsyvumas, emocijos bei skubotumas. Jūs labai vertinate kiekvieną minutę ir kelyje į tikslą užimate tvirtą poziciją bei visada žinote, ko norite.

Panašūs vardai:
Gemutė, Gemir


Pavardė: Jegerskienė

Jegerskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Jegerskas.

Daugiau narių turinčių vardą Gema

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Gema Jegerskienė" morzės abėcėle

--·
G
·
E
--
M
·-
A
·---
J
·
E
--·
G
·
E
·-·
R
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
G
E
M
A
J
E
G
E
R
S
K
I
E
N
E
G
E
M
A
J
E
G
E
R
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos