Vardas: Genadij

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Genadijus, Genaida, Genadija, Gena, Genavefa, Genapa, Genalaitė


Pavardė: Dvaranauskas

Moteriška pavardės forma: Dvaranauskienė (ištekėjusi) ir Dvaranauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Petras Dvaranauskas (1863– 1958) – Romos katalikų kunigas Lenkijoje ir Lietuvoje, spaudos bendradarbis, Lenkijos lietuvių teisių gynėjas;
  • Vincas Dvaranauskas, MIC (1871– 1966) – Romos katalikų kunigas, marijonas, Seinų kunigų seminarijos profesorius ir vicerektorius.

Panašios pavardės:
Dvaranauskienė, Dvaranauskaitė

Daugiau narių turinčių vardą Genadij

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Genadij Dvaranauskas" morzės abėcėle

--·
G
·
E
N
·-
A
-··
D
··
I
·---
J
-··
D
···-
V
·-
A
·-·
R
·-
A
N
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
G
E
N
A
D
I
J
D
V
A
R
A
N
A
U
S
K
A
S
G
E
N
A
D
I
J
D
V
A
R
A
N
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos