Vardas: Germinas

Vardo reikšmė:

ger- (geras) + min- (minėti) – „minimas kaip geras“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.30

Papildoma informacija:

Jūs labai stiprus, valingas, kartais tiesiog nesuvaldomo charakterio, kuris pasireiškia visose gyvenimo sferose, taip pat ir su moterimis. Norėdami pasiekti savo, jie naudoja įvairius būdus, sugeba būti klastingi ir apgaunantys, dažnai tokiu elgesiu susikuria sau sunkumų ten, kur jų nėra.

Panašūs vardai:
Germilas, Germilė, Germina, Germinė


Pavardė: Kragel

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kralikauskas, Krasauskas, Krasauskienė, Kraucevičius, Kraujelis, Kralikauskienė, Kraucevičienė, Kraujelienė, Kralikauskaitė, Krasauskaitė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Germinas Kragel" morzės abėcėle

--·
G
·
E
·-·
R
--
M
··
I
N
·-
A
···
S
-·-
K
·-·
R
·-
A
--·
G
·
E
·-··
L
G
E
R
M
I
N
A
S
K
R
A
G
E
L
G
E
R
M
I
N
A
S
K
R
A
G
E
L

Visos paieškos