Vardas: Gertautė

Vardo reikšmė:

ger- (geras) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.23

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos nuo vaikystės svajoja apie tolimus kraštus, naujas keliones ir egzotiką. Jos norėtų viską gyvenime išbandyti nors vieną kartą. Joms visas gyvenimas – žaidimų aikštelė. Tokia nuostata gali joms daug kainuoti, nes gali išsekti savi resursai – biologiniai ar socialiniai.

Panašūs vardai:
Gertautas, Gerta


Pavardė: Muižienė

Muižienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Muižius.

Panašios pavardės:
Muižininkas, Muižininkienė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Gertautė Muižienė" morzės abėcėle

--·
G
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·
E
--
M
··-
U
··
I
--··
Z
··
I
·
E
N
·
E
G
E
R
T
A
U
T
E
M
U
I
Z
I
E
N
E
G
E
R
T
A
U
T
E
M
U
I
Z
I
E
N
E

Visos paieškos