Vardas: Gervydas

Vardo reikšmė:

ger- (geras) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.31

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai – intelektualai, dažnai turi literatūrinę dovaną. Jie žavūs, optimistai, mėgsta flirtą ir permainas, lengvai pasiekia meilės pergalę. Tokie žmonės ieško meilės, namų ir šeimos židinio, nori būti viso to centre. Jie trokšta, kad juos suptų grožis, komfortas, muzika, harmonija ir taika. Mėgsta padėti žmonėms, netgi jei to niekas ir neprašo.

Panašūs vardai:
Gervyda


Pavardė: Pilecki

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Pileckas, Pileckienė, Pileckaitė, Pileliene, Pileckis, Pileckytė, Pileičikienė, Pilelis, Pilevič, Pilelienė

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Gervydas Pilecki" morzės abėcėle

--·
G
·
E
·-·
R
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·--·
P
··
I
·-··
L
·
E
-·-·
C
-·-
K
··
I
G
E
R
V
Y
D
A
S
P
I
L
E
C
K
I
G
E
R
V
Y
D
A
S
P
I
L
E
C
K
I

Visos paieškos