Vardas: Giedrė

Vardo reikšmė:

giedri „šviesi, saulėta, tyra“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.05

Papildoma informacija:

Giedrės įžvalgios ir drąsios. Jos žemiškos, praktiškos, mėgstančios tvarką ir sistemą. Gali lengvai susikaupti ir išspręsti daugybę problemų. Jos – autoritetas, tačiau kartais užsispyrusios ir nesukalbamos. Kartais būna nesutramdomos natūros, blaškosi, nori vienu metu dirbti daugybę darbų, tačiau nė vieno neužbaigia. Gali neteisingai panaudoti asmeninę laisvę ir dėl to suteikti kitiems skausmo ir kančių. Giedrės vardadienį valdo Mėnulis, todėl jos turi lakią vaizduotę. Labai trokšta garbės ir pasitenkinimo, kad ir kas būtų: politikė, rašytoja ar kas nors kita. Turi okultinių sugebėjimų. Labai draugiškos, intuityvios, įkvėptos, altruistės, nešališkos. Trejetukas suteikia bendravimo, kūrybingumo, romantiškumo, raiškumo. Giedrės nerūpestingos, jas tenkina lengvas gyvenimo būdas, o priespauda iš šalies turi būti minimali. Draugus renkasi iš skirtingų socialinių sluoksnių. Turi daug talentų ir sugebėjimų, tačiau nemoka susikoncentruoti ir bent vieną jų išpuoselėti. Meilės ir darbo pasiūlymai plaukia į rankas, nors pačios nerodo jokių pastangų. Vis dėlto jų širdies reikalai kartais tampa didžiulėmis aistromis, kurias užgesinti ne taip paprasta. Meilė, romantika ir pinigai Giedrėms pasiekiami, nes jas supa draugai ir globėjai. Kartais draugai atsiranda lyg iš niekur, kad padėtų sunkią akimirką. Reikėtų išmokti panaudoti jų sugebėjimą analizuoti savo asmeninį gyvenimą. Jos ne vienišės, tačiau ir ne visiškai priklausomos moterys. Labai socialios, todėl būtinas dėmesys ir aplinkinių parama realizuojant jų sugebėjimus. Giedrės turi daugybę talentų, tačiau trūksta užsispyrimo nors vieną jų tinkamai įgyvendinti. Jos sprinterės, o ne maratonininkės. Niekada nepraranda optimizmo, nors gyvena tik šia diena. Ateitis jų nedomina. Neretai jos bando save išreikšti religijoje, filosofijoje. Jos būna puikios aktorės, dainininkės, šokėjos, komikės. Mokėdamos reikšti savo mintis, Giedrės tampa talentingomis rašytojomis, poetėmis ir žurnalistėmis. Iš negatyvių veiksnių reikėtų pažymėti Giedrių norą gyventi ne pagal pajamas. Būdamos nekantrios, sunkiai pakelia buities sunkumus ir bet kokius prieštaravimus. Joms būdingas ir per didelis pasitikėjimas savimi, pasipūtimas bei puikybė.

Panašūs vardai:
Giedra, Giedrima, Giedrimas, Giedrius, Giedruolė, Giedruolis, Giedrys, Giedrus


Pavardė: Tichanovič

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Tichanovas, Tichanova

Daugiau narių turinčių vardą Giedrė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Giedrė Tichanovič" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·
E
-··
D
·-·
R
·
E
-
T
··
I
-·-·
C
····
H
·-
A
N
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
G
I
E
D
R
E
T
I
C
H
A
N
O
V
I
C
G
I
E
D
R
E
T
I
C
H
A
N
O
V
I
C

Visos paieškos