Vardas: Gilma

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Gilmina, Gilminas, Gilminta, Gilmintas, Gilmantas


Pavardė: Vieira

Žinomi žmonės:

  • Jo?o Bernardo Vieira (g. 1939) – Bisau Gvinėjos prezidentas nuo 2005 m. spalio 1 d. Prieš tai prezidentu jis buvo nuo 1980 iki 1999 m. Tačiau po šių kadencijų pralaimėjęs pilietinį karą Vieira prarado prezidento postą. 2005 m. jis vėl tapo šalies prezidentu. 2009 m. kovo 2 dieną jis buvo nušautas Bisau Gvinėjos karininkų praėjus keletui valandų, kai bomba nužudė šalies kariuomenės vadą Batista Tagme Na Wai;
  • Patrick Vieira (g. 1976) – prancūzų futbolininkas, Prancūzijos rinktinės ir Juventus klubo saugas;

Panašios pavardės:
Viesulas, Vielius, Viešintos, Viedrinaitis, Vieversienė, Viederienė, Vienažindytė, Vieštautienė, Vieta, Vienažindis

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Gilma Vieira" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-··
L
--
M
·-
A
···-
V
··
I
·
E
··
I
·-·
R
·-
A
G
I
L
M
A
V
I
E
I
R
A
G
I
L
M
A
V
I
E
I
R
A

Visos paieškos