Vardas: Gilvainė

Vardo reikšmė:

gil- (gilti „skaudinti, jaudinti“) + vain- (vaina „priežastis, kaltė“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.10

Papildoma informacija:

Jūsų gyvenimas kiaurai persmelktas Jūsų įsitikinimų. Jūs švytite, esate intuityvios, atviros, emocionalios ir išradingos. Galite būti stiprios dvasiškai. Jūsų teigiamos savybės: artistiškumas, potraukis į nežabotas linksmybes, polinkis į kūrybą, romantiškumas, aistringumas, linksmumas, platūs interesai.

Panašūs vardai:
Gilvainas


Pavardė: Cechina

Cechina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Cechinas.

Panašios pavardės:
Cechanavičius, Cechanavičienė, Cechanovič, Cechanovskaja, Cechanovskis, Cechmistrenko

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Gilvainė Cechina" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-··
L
···-
V
·-
A
··
I
N
·
E
-·-·
C
·
E
-·-·
C
····
H
··
I
N
·-
A
G
I
L
V
A
I
N
E
C
E
C
H
I
N
A
G
I
L
V
A
I
N
E
C
E
C
H
I
N
A

Visos paieškos