Vardas: Gilvydas

Vardo reikšmė:

gil- (gilti „skaudinti, jaudinti“) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.10

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai gali būti labai intelektualūs ir domėtis bet kuo, tačiau viskas, kas susiję su paslaptimis, senove ir menu, jį gali traukti labiausiai. Be to, jam ypač gali sektis mechanikos ir elektronikos srityse. Tai protingo, talentingo ir mažai kuo pasikliaujančio žmogaus vardas.

Panašūs vardai:
Gilvyda, Gilvydė


Pavardė: Lovčikas

Lovčikas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Lovčikienė (ištekėjusi) ir Lovčikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Gilvydas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Gilvydas Lovčikas" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-··
L
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·-··
L
---
O
···-
V
-·-·
C
··
I
-·-
K
·-
A
···
S
G
I
L
V
Y
D
A
S
L
O
V
C
I
K
A
S
G
I
L
V
Y
D
A
S
L
O
V
C
I
K
A
S

Visos paieškos