Vardas: Gintautas

Vardo reikšmė:

gin- (ginti) + taut- (tauta) – „ginantis, -i tautą“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.31

Papildoma informacija:

Gintautai turi apkūnią figūrą, rausvą veido spalvą, aukštą kaktą, dažniausiai šviesius plaukus, kiaurai smelkiančias mėlynas ar pilkas akis. Gintautai yra nuoširdūs, kilniaširdžiai, nereikalaujantys padėkos, mėgsta šviesą, erdvę ir teisybę; tiesūs ir teisingi. Geri pasakotojai, turi patrauklų kūno magnetizmą. Stiprūs ir pasitikintys, kartais išdidūs, ūkiški. Temperamentas – užsidegantis, tačiau greitai nurimstantis. Didžiuliai svajotojai. Gintautų neigiamos savybės - labai linkę blogybėms; seksualiniai maniakai. Jie nevalingi, išdidūs, pagyrūnai. Tokie veiksmai sukelia pašalinių pašaipias šypsenėles. Nemėgsta dirbti ir labai tingūs. Jie gudrūs ir naudojasi kitų silpnybėmis, tačiau patys bailūs ir nemėgsta stipresnių už save.

Panašūs vardai:
Gintauta, Gintautė, Gintaute


Pavardė: Danilkin

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Danilevičius, Daniliauskas, Danilevičienė, Daniliauskienė, Danilevičiūtė, Daniliauskaitė, Danilavičiūtė, Danilčenko, Danilina, Danilavičius

Daugiau narių turinčių vardą Gintautas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Gintautas Danilkin" morzės abėcėle

--·
G
··
I
N
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-··
D
·-
A
N
··
I
·-··
L
-·-
K
··
I
N
G
I
N
T
A
U
T
A
S
D
A
N
I
L
K
I
N
G
I
N
T
A
U
T
A
S
D
A
N
I
L
K
I
N

Visos paieškos