Vardas: Gintvilas

Vardo reikšmė:

gint- (ginti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.10

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas. Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs patys nestokojate linksmo būdo. Neretai ir patys išoriškai itin patrauklūs, seksualūs, retkarčiais ir išdidūs, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklūs, stengiatės atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės linkę kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams.

Panašūs vardai:
Gintvilė


Pavardė: Damauskas

Damauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Damauskienė (ištekėjusi) ir Damauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Damauskienė, Damauskaitė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Gintvilas Damauskas" morzės abėcėle

--·
G
··
I
N
-
T
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
-··
D
·-
A
--
M
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
G
I
N
T
V
I
L
A
S
D
A
M
A
U
S
K
A
S
G
I
N
T
V
I
L
A
S
D
A
M
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos