Vardas: Girdvilas

Vardo reikšmė:

gird- (girdėti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai dėkingi, geri, labai patenkinti gyvenimu, mokantys kokybiškai dirbti. Gali aukoti savo energiją ir laiką geriems darbams. Turi daug gerų savybių, tokių kaip dvasingumas, nuovokumas, erudicija, mokslinis mąstymas. Jų gyvenimas – kelionė į nežinomybę. Atradimus jie daro vos ne kiekvieną dieną. Ypač rūpi buities problemos ir savojo “Aš” pažinimas. Turi labai stiprius jausmus, užjaučia draugus ir artimuosius. Kartais jiems sunku bendrauti su aplinkiniais, tačiau įgimtas protas visada padeda. Tie, kurie išdrįsta su jais užmegzti draugystę, niekada nebūna atstumti.

Panašūs vardai:
Girdvilė


Pavardė: Gamarc

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Gamarra, Gamper, Gambeckas, Gambeckaitė, Gamziukaitė, Gamulis, Gamilovskij, Gamova, Gameckaja

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Girdvilas Gamarc" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
--
M
·-
A
·-·
R
-·-·
C
G
I
R
D
V
I
L
A
S
G
A
M
A
R
C
G
I
R
D
V
I
L
A
S
G
A
M
A
R
C

Visos paieškos