Vardas: Girdvilas

Vardo reikšmė:

gird- (girdėti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai dėkingi, geri, labai patenkinti gyvenimu, mokantys kokybiškai dirbti. Gali aukoti savo energiją ir laiką geriems darbams. Turi daug gerų savybių, tokių kaip dvasingumas, nuovokumas, erudicija, mokslinis mąstymas. Jų gyvenimas – kelionė į nežinomybę. Atradimus jie daro vos ne kiekvieną dieną. Ypač rūpi buities problemos ir savojo “Aš” pažinimas. Turi labai stiprius jausmus, užjaučia draugus ir artimuosius. Kartais jiems sunku bendrauti su aplinkiniais, tačiau įgimtas protas visada padeda. Tie, kurie išdrįsta su jais užmegzti draugystę, niekada nebūna atstumti.

Panašūs vardai:
Girdvilė


Pavardė: Golubovskis

Golubovskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Golubovskienė (ištekėjusi) ir Golubovskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Golubovskaja, Golubovski, Golubovskij

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Girdvilas Golubovskis" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--·
G
---
O
·-··
L
··-
U
-···
B
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
···
S
G
I
R
D
V
I
L
A
S
G
O
L
U
B
O
V
S
K
I
S
G
I
R
D
V
I
L
A
S
G
O
L
U
B
O
V
S
K
I
S

Visos paieškos