Vardas: Girdvilas

Vardo reikšmė:

gird- (girdėti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai dėkingi, geri, labai patenkinti gyvenimu, mokantys kokybiškai dirbti. Gali aukoti savo energiją ir laiką geriems darbams. Turi daug gerų savybių, tokių kaip dvasingumas, nuovokumas, erudicija, mokslinis mąstymas. Jų gyvenimas – kelionė į nežinomybę. Atradimus jie daro vos ne kiekvieną dieną. Ypač rūpi buities problemos ir savojo “Aš” pažinimas. Turi labai stiprius jausmus, užjaučia draugus ir artimuosius. Kartais jiems sunku bendrauti su aplinkiniais, tačiau įgimtas protas visada padeda. Tie, kurie išdrįsta su jais užmegzti draugystę, niekada nebūna atstumti.

Panašūs vardai:
Girdvilė


Pavardė: Miščenkovas

Miščenkovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Miščenkovienė (ištekėjusi) ir Miščenkovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Miščenko

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Girdvilas Miščenkovas" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--
M
··
I
···
S
-·-·
C
·
E
N
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
···
S
G
I
R
D
V
I
L
A
S
M
I
S
C
E
N
K
O
V
A
S
G
I
R
D
V
I
L
A
S
M
I
S
C
E
N
K
O
V
A
S

Visos paieškos