Vardas: Girdvydas

Vardo reikšmė:

gird- (girdėti) + vyd- (iš-vydo) – „daug girdėjęs, daug matęs“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.01

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojams darbas turi tenkinti jų paslaptingus norus. Menas – jų tikriausias kelias į asmeninį ir profesinį pasisekimą. Netgi jų suvaidinta komedija įgauna dramatinį atspalvį: žmonės sulyginami su jų vaidinamais personažais ir todėl sužadina žiūrovų stiprius jausmus, priverčia juoktis arba verkti iš užuojautos. Jie mielai pasirenka pramogų vadovo postą. Loginis mąstymas atveria kelią į mokslinį darbą.

Panašūs vardai:
Girdvyda, Girdvydė


Pavardė: Samalius

Samalius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Samalienė (ištekėjusi) ir Samalaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Samaliūtė, Samalionis, Samal, Samalienė, Samalionienė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Girdvydas Samalius" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
-··
D
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
···
S
·-
A
--
M
·-
A
·-··
L
··
I
··-
U
···
S
G
I
R
D
V
Y
D
A
S
S
A
M
A
L
I
U
S
G
I
R
D
V
Y
D
A
S
S
A
M
A
L
I
U
S

Visos paieškos