Vardas: Giriotas

Vardo reikšmė:

gir- (giria) + jot- (joti) – „giria jojantis, -i“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.23

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali jiems sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jūs užsigalvoję, kantrūs, pastovūs, patikimi, energingi, diplomatiški ir konservatyvūs. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai, bebaimiai, dosnūs. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Turite stipriai išreikštą kūno energetiką. Jūs rūpinatės materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai Jums sekasi gana gerai, nes Jūs tikri finansų genijai; žinote, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Giriotė


Pavardė: Blatkovskij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Blatkovska

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Giriotas Blatkovskij" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
··
I
---
O
-
T
·-
A
···
S
-···
B
·-··
L
·-
A
-
T
-·-
K
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
G
I
R
I
O
T
A
S
B
L
A
T
K
O
V
S
K
I
J
G
I
R
I
O
T
A
S
B
L
A
T
K
O
V
S
K
I
J

Visos paieškos