Vardas: Giriotas

Vardo reikšmė:

gir- (giria) + jot- (joti) – „giria jojantis, -i“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.23

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali jiems sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jūs užsigalvoję, kantrūs, pastovūs, patikimi, energingi, diplomatiški ir konservatyvūs. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai, bebaimiai, dosnūs. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Turite stipriai išreikštą kūno energetiką. Jūs rūpinatės materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai Jums sekasi gana gerai, nes Jūs tikri finansų genijai; žinote, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Giriotė


Pavardė: Pliaukštis

Pliaukštis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Pliaukštienė (ištekėjusi) ir Pliaukštaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Pliaukšta

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Giriotas Pliaukštis" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
··
I
---
O
-
T
·-
A
···
S
·--·
P
·-··
L
··
I
·-
A
··-
U
-·-
K
···
S
-
T
··
I
···
S
G
I
R
I
O
T
A
S
P
L
I
A
U
K
S
T
I
S
G
I
R
I
O
T
A
S
P
L
I
A
U
K
S
T
I
S

Visos paieškos