Vardas: Girmantas

Vardo reikšmė:

gir- (giria „miškas“) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.23

Papildoma informacija:

Tai ambicingi ir valdingi žmonės. Jūs linkę eiti link valdžios ir niekada nenorite būti nuošalyje. Jeigu Jums nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiatės nepasiekę tikslo. Šie vardo turėtojai paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę, girdi tik save.

Panašūs vardai:
Girmantė


Pavardė: Krištofovič

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Girmantas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Girmantas Krištofovič" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-·
R
··
I
···
S
-
T
---
O
··-·
F
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
G
I
R
M
A
N
T
A
S
K
R
I
S
T
O
F
O
V
I
C
G
I
R
M
A
N
T
A
S
K
R
I
S
T
O
F
O
V
I
C

Visos paieškos