Vardas: Girtautas

Vardo reikšmė:

gir- (giria) + taut- (tauta) – „girininkas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.08

Papildoma informacija:

Jūs esate visų mylimi, aplinkiniai negali atsispirti Jūsų spinduliuojamam gėriui. Jūsų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šio vardo turėtojams viskas sekasi, todėl reikia būti atidiems su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau dauguma Jūsų kažkokiu būdu disponuojate pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes Jums dažniausiai nuskyla būti santuokoje su pasiturinčiomis partnerėmis.

Panašūs vardai:
Girtautė


Pavardė: Belovodskij

Informacija ruošiama...

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Girtautas Belovodskij" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-···
B
·
E
·-··
L
---
O
···-
V
---
O
-··
D
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
G
I
R
T
A
U
T
A
S
B
E
L
O
V
O
D
S
K
I
J
G
I
R
T
A
U
T
A
S
B
E
L
O
V
O
D
S
K
I
J

Visos paieškos