Vardas: Gracijonas

Vardo reikšmė:

gratia „žavumas, grakštumas“ – „žavusis, grakštusis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.18

Papildoma informacija:

Gracijonai labai smalsūs, turi nuostabų tyrinėtojo talentą. Niekada nepavargsta ieškodami teisybės ar gyvenimo esmės. Pilni metafiziško neramumo, myli tylumą ir vienatvę, kurioje jie galėtų spręsti visatos paslaptis. Intravertai. Gracijonai visą savo gyvenimą išlieka ištikimi savo idealams ir kovoja už juos iki paskutinio atodūsio, nesiskaitydami su aplinkinių nuomonėmis. Gracijonai mėgsta keliones, turistinius žygius į paslaptingas vietoves, stengiasi atsiriboti nuo minios. Myli tik kelių savo išsirinktųjų draugų ratelį, kurie domisi panašiomis problemomis. Gracijonai gana dažnai, išnaudoję palankias savo sielos vibracijas, padovanoja pasauliui puikius literatūrinius kūrinius. Dažnai juos patraukia archeologo darbas, fizika, juvelyrika. Gracijonai retai kada būna turtingi. Jie visiškai nemoka elgtis su savo finansais, todėl būtų protingiausia šiuos reikalus atiduoti žmonai arba artimiesiems.


Pavardė: Semaška

Semaška – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Semaškienė (ištekėjusi) ir Semaškaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Semaskaite, Semaškaite, Semaska, Semaškaitė, Semak, Semaškevič, Semaško, Semakina, Semakinas, Semanavičius

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Gracijonas Semaška" morzės abėcėle

--·
G
·-·
R
·-
A
-·-·
C
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
···
S
·
E
--
M
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
G
R
A
C
I
J
O
N
A
S
S
E
M
A
S
K
A
G
R
A
C
I
J
O
N
A
S
S
E
M
A
S
K
A

Visos paieškos