Vardas: Gratas

Vardo reikšmė:

gratus „malonus, mielas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.05

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai iš pažiūros atrodo abejingi viskam, tačiau tai tik elgesio maniera, po kuria slepiasi didžiuliai dvasiniai išgyvenimai. Jie emocijas slepia viduje, o tai greitai atsiliepia jų sveikatai – virškinimo ir nervų sistemoms.

Panašūs vardai:
Gracija, Gracijonas, Gracijus, Grantas, Grasilda, Grasilė, Gražina, Gražvilas, Gražvilė, Gražvyda


Pavardė: Bendžiūnas

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Bendžiūnienė, Bendžiūnaitė

Daugiau narių turinčių vardą Gratas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Gratas Bendžiūnas" morzės abėcėle

--·
G
·-·
R
·-
A
-
T
·-
A
···
S
-···
B
·
E
N
-··
D
--··
Z
··
I
··-
U
N
·-
A
···
S
G
R
A
T
A
S
B
E
N
D
Z
I
U
N
A
S
G
R
A
T
A
S
B
E
N
D
Z
I
U
N
A
S

Visos paieškos