Vardas: Gražvilė

Vardo reikšmė:

graž- (gražus) + vil- (viltis) – „graži viltis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.20

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos – intelektualės, dažnai turi literatūrinę dovaną. Jos žavios, optimistės, mėgsta flirtą ir permainas, lengvai pasiekia meilės pergalę. Tokie žmonės ieško meilės, namų ir šeimos židinio, nori būti viso to centre. Jos trokšta, kad jas suptų grožis, komfortas, muzika, harmonija ir taika. Mėgsta padėti žmonėms, netgi jei to niekas ir neprašo.

Panašūs vardai:
Gražvilas, Gražvyda, Gražvydas, Gražvidas, Gražvydė


Pavardė: Marenienė

Marenienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Marenis.

Panašios pavardės:
Marenič

Daugiau narių turinčių vardą Gražvilė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Gražvilė Marenienė" morzės abėcėle

--·
G
·-·
R
·-
A
--··
Z
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
--
M
·-
A
·-·
R
·
E
N
··
I
·
E
N
·
E
G
R
A
Z
V
I
L
E
M
A
R
E
N
I
E
N
E
G
R
A
Z
V
I
L
E
M
A
R
E
N
I
E
N
E

Visos paieškos