Vardas: Grigas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Grigalius: „budriai budintis“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.02

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai gali didžiuotis – turi teigiamų bruožų, labai judrų charakterį, neramūs, nuolat kažko ieškantys. Apskritai taktiški, jų aistros gilios, turi potraukį mokslams, dažniausiai geri lektoriai. Jie gali puikiai vesti pokalbius, turi rašytojo talentą, puikų intelektą; kūrybiškai mažiau aktyvūs. Mėgsta komanduoti, keisti profesijas ir pasilinksminimų pobūdį, taip pat perstatinėti baldus kambariuose, nori dirbti kelis darbus vienu metu ir todėl pradeda blaškytis. Moka prisitaikyti, gali lengvai pamėgdžioti, tačiau tuo pačiu labai jausmingi ir užsigaunantys. Galima teigti, kad juose vyrauja dvi prieštaringos natūros, kurios pasireiškia permainingai. Labai impulsyvūs, nervingi, įsitempę, siekia nuolat pagerinti savo padėtį (tačiau ne visada supranta, kaip tai pasiekti). Geri matematikai; politikoje jie agitatoriai ir demagogai, dažniausiai – tarpininkai, tačiau kartais jiems pavyksta ir kūrimas.

Panašūs vardai:
Grigalius, Grigorijus, Grintautas, Grintautė, Grinvyda, Grinvydas, Grita, Griša


Pavardė: Poplavskis

Poplavskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Poplavskienė (ištekėjusi) ir Poplavskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Poplavskaja, Poplavskij

Daugiau narių turinčių vardą Grigas

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Grigas Poplavskis" morzės abėcėle

--·
G
·-·
R
··
I
--·
G
·-
A
···
S
·--·
P
---
O
·--·
P
·-··
L
·-
A
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
···
S
G
R
I
G
A
S
P
O
P
L
A
V
S
K
I
S
G
R
I
G
A
S
P
O
P
L
A
V
S
K
I
S

Visos paieškos