Vardas: Grigas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Grigalius: „budriai budintis“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.02

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai gali didžiuotis – turi teigiamų bruožų, labai judrų charakterį, neramūs, nuolat kažko ieškantys. Apskritai taktiški, jų aistros gilios, turi potraukį mokslams, dažniausiai geri lektoriai. Jie gali puikiai vesti pokalbius, turi rašytojo talentą, puikų intelektą; kūrybiškai mažiau aktyvūs. Mėgsta komanduoti, keisti profesijas ir pasilinksminimų pobūdį, taip pat perstatinėti baldus kambariuose, nori dirbti kelis darbus vienu metu ir todėl pradeda blaškytis. Moka prisitaikyti, gali lengvai pamėgdžioti, tačiau tuo pačiu labai jausmingi ir užsigaunantys. Galima teigti, kad juose vyrauja dvi prieštaringos natūros, kurios pasireiškia permainingai. Labai impulsyvūs, nervingi, įsitempę, siekia nuolat pagerinti savo padėtį (tačiau ne visada supranta, kaip tai pasiekti). Geri matematikai; politikoje jie agitatoriai ir demagogai, dažniausiai – tarpininkai, tačiau kartais jiems pavyksta ir kūrimas.

Panašūs vardai:
Grigalius, Grigorijus, Grintautas, Grintautė, Grinvyda, Grinvydas, Grita, Griša


Pavardė: Šatinskis

Šatinskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Šatinskienė (ištekėjusi) ir Šatinskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Šatinskienė, Šatinskas

Daugiau narių turinčių vardą Grigas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Grigas Šatinskis" morzės abėcėle

--·
G
·-·
R
··
I
--·
G
·-
A
···
S
···
S
·-
A
-
T
··
I
N
···
S
-·-
K
··
I
···
S
G
R
I
G
A
S
S
A
T
I
N
S
K
I
S
G
R
I
G
A
S
S
A
T
I
N
S
K
I
S

Visos paieškos