Vardas: Grintautas

Vardo reikšmė:

grin- (grynas „tyras, doras“) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.14

Papildoma informacija:

Jūs pakankamai inteligentiški, nors neturite ypač lankstaus mąstymo. Jūsų protas visada paslėptas po emocijų audrų debesimis. Sugebate paversti savo emocijas žodžiais. Jumyse susimaišęs įdomaus jausmingumo, kuklumo ir valios nugalėti kokteilis. Žmonės dažnai prisimena raminamą ir dvasią gydančią Jūsų bendriją.

Panašūs vardai:
Grintautė


Pavardė: Biržietis

Biržietis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Biržietienė (ištekėjusi) ir Biržietaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Biržienė, Biržietienė, Biržietytė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Grintautas Biržietis" morzės abėcėle

--·
G
·-·
R
··
I
N
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-···
B
··
I
·-·
R
--··
Z
··
I
·
E
-
T
··
I
···
S
G
R
I
N
T
A
U
T
A
S
B
I
R
Z
I
E
T
I
S
G
R
I
N
T
A
U
T
A
S
B
I
R
Z
I
E
T
I
S

Visos paieškos