Vardas: Gunda

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Kunigunda; gundyti – „gundytoja“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.23

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos labai prisirišusios prie šeimos. Sekso srityje joms būtina dominuoti. Jei partneris neprieštarauja, gali griebtis grubiausios fizinės jėgos. Kai jos susižavi ar kažko užsinori – geriau saugotis jų. Labai kūribingos ir užsispyrusios moterys.

Panašūs vardai:
Gundas


Pavardė: Dargelienė

Dargelienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Dargelis.

Panašios pavardės:
Dargelis

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Gunda Dargelienė" morzės abėcėle

--·
G
··-
U
N
-··
D
·-
A
-··
D
·-
A
·-·
R
--·
G
·
E
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
G
U
N
D
A
D
A
R
G
E
L
I
E
N
E
G
U
N
D
A
D
A
R
G
E
L
I
E
N
E

Visos paieškos