Vardas: Guoda

Vardo reikšmė:

guoda „garbė, pagarba“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.02

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos labai myli vaikus – tiek savus, tiek svetimus, tačiau pastaruosius be didesnio sentimentalumo. Vaikai joms – tas pats kas ir suaugę, tik laimingas vaikas turi savyje daugiau džiaugsmo, lūkesčių ateičiai.


Pavardė: Gintutienė

Gintutienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gintutis.

Daugiau narių turinčių vardą Guoda

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Guoda Gintutienė" morzės abėcėle

--·
G
··-
U
---
O
-··
D
·-
A
--·
G
··
I
N
-
T
··-
U
-
T
··
I
·
E
N
·
E
G
U
O
D
A
G
I
N
T
U
T
I
E
N
E
G
U
O
D
A
G
I
N
T
U
T
I
E
N
E

Visos paieškos