Vardas: Gytenė

Vardo reikšmė:

gy- (gyd-/ geid kaita – „geidauti, geidė“) + -en- – „geidžiantis, geidulingas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.23

Papildoma informacija:

Ši moteris gali būti labai intelektuali ir domėtis bet kuo, tačiau viskas, kas susiję su paslaptimis, senove ir menu, ją gali traukti labiausiai. Be to, jai ypač gali sektis mechanikos ir elektronikos srityse. Tai protingo, talentingo ir mažai kuo pasikliaujančio žmogaus vardas. Išminties siekimas, dvasiniai ieškojimai bus pastovūs jos palydovai. Šio vardo vibracijos skatina vidinio žavesio ir charizmos atsiskleidimą, tačiau tuo pat metu jos skatina ir stiprų užsispyrimą, norą dominuoti ir valdyti. Abejonės, dvejonės, nepasitikėjimas kitų sprendimais ir išankstinės nuomonės susidarymas gali būti vardo nešiotojos bruožai.

Panašūs vardai:
Gytautas, Gytautė, Gytė, Gytenis, Gytis, Gyta


Pavardė: Borvidis

Informacija ruošiama...

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Gytenė Borvidis" morzės abėcėle

--·
G
-·--
Y
-
T
·
E
N
·
E
-···
B
---
O
·-·
R
···-
V
··
I
-··
D
··
I
···
S
G
Y
T
E
N
E
B
O
R
V
I
D
I
S
G
Y
T
E
N
E
B
O
R
V
I
D
I
S

Visos paieškos