Vardas: Helianta

Vardo reikšmė:

„pakalnutė“;

helios„saulė“ + anthos „žiedas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.02

Papildoma informacija:

Jūsų jausmai stipriau priimami, negu atiduodami. Labai komunikabilios, draugiškos ir nuoširdžios. Taip pat ir ryškios asmenybės. Svarbiausia jų gyvenime – draugystė ir bendradarbiavimas su žmonėmis. Socialiai orientuotos. Sugebate palaikyti bet kokio lygio santykius ilgą laiką ir dėl to jaučiate didžiulį pasitenkinimą. Šio vardo savininkių gyvenimiškoji užduotis – išmokti savąją energiją nukreipti konkretiems uždaviniams spręsti. Būtina vykdyti savus talentus ir atlikti kuo daugiau gerų darbų.

Panašūs vardai:
Helia


Pavardė: Pieviškienė

Pieviškienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Pieviškas.

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Helianta Pieviškienė" morzės abėcėle

····
H
·
E
·-··
L
··
I
·-
A
N
-
T
·-
A
·--·
P
··
I
·
E
···-
V
··
I
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
H
E
L
I
A
N
T
A
P
I
E
V
I
S
K
I
E
N
E
H
E
L
I
A
N
T
A
P
I
E
V
I
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos