Vardas: Heraklis

Vardo reikšmė:

Hera – sen. graikų santuokos deivė + kleos „šlovė“ – „Heros šlovė“;
sen. graikų mitų didvyris, pagarsėjęs didele jėga

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.05

Papildoma informacija:

Labai praktiški ir ūkiški žmonės. Jie nestato oro pilių ir neskraido padebesiais. Savo planus ruošia pagal galimybes. Gerai, kai jų praktiškumas paremiamas įvairiapusiu darbu. Jie puikūs visokiausių darbų specialistai, nors intelektualinius klausimus sprendžia sunkiai. Filosofija, kaip ir fantastika – ne jiems.


Pavardė: Kairovič

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Heraklis

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Heraklis Kairovič" morzės abėcėle

····
H
·
E
·-·
R
·-
A
-·-
K
·-··
L
··
I
···
S
-·-
K
·-
A
··
I
·-·
R
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
H
E
R
A
K
L
I
S
K
A
I
R
O
V
I
C
H
E
R
A
K
L
I
S
K
A
I
R
O
V
I
C

Visos paieškos