Vardas: Herbertas

Vardo reikšmė:

heri „kariuomenė“ + beraht „garsus, žymus“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.14

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai nuo vaikystės svajoja apie tolimus kraštus, naujas keliones ir egzotiką. Jie norėtų viską gyvenime išbandyti nors vieną kartą. Jiems visas gyvenimas – žaidimų aikštelė. Tokia nuostata gali jiems daug kainuoti, nes gali išsekti savi resursai – biologiniai ar socialiniai.


Pavardė: Kisieliauskas

Kisieliauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kisieliauskienė (ištekėjusi) ir Kisieliauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kisieliauskienė, Kisieliauskaitė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Herbertas Kisieliauskas" morzės abėcėle

····
H
·
E
·-·
R
-···
B
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
··
I
···
S
··
I
·
E
·-··
L
··
I
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
H
E
R
B
E
R
T
A
S
K
I
S
I
E
L
I
A
U
S
K
A
S
H
E
R
B
E
R
T
A
S
K
I
S
I
E
L
I
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos