Vardas: Hermanas

Vardo reikšmė:

heri „kariuomenė“ + man „vyras“ – „kariuomenės vadas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.07

Papildoma informacija:

Hermanai labai greitai supyksta ir taip pat greitai atsileidžia, net pamiršdami, dėl ko buvo įsiutę. Jie nekerštingi, nesugeba ilgai gailėtis. Gali paprašyti atleidimo net ir aršiausio savo priešo, jeigu pajunta užgavę jį. Hermanai gyvena šia diena, šia valanda, šia akimirka. Jie nesugeba pripažinti pralaimėjimo, nors šis būna neakivaizdus, nes visada tiki laiminga pabaiga. Hermanų blogosios savybės: „nachališkumas“, nekantrumas, egoizmas, impulsyvumas. Hermanai visada nori lyderiauti, todėl renkasi tokias profesijas, kaip politika, sportas, karinė tarnyba. Jie geri sportininkai. Jei tampa viršininkais, tai būna visiški idealistai. Pavaldiniai turi jiems lankstytis; nori, kad juos vadintų bosu. Labai lengvai dalija apdovanojimus. Būdami iš prigimties labai judrūs, nemėgsta flegmatiškų darbuotojų. Hermanai turi gerą sveikatą ir nekreipia dėmesio į ligos simptomus. Nors jie lyderiai, tačiau turi gerą širdį ir yra dvasiškai pažeidžiami.

Panašūs vardai:
Hermas


Pavardė: Malatokas

Malatokas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Malatokienė (ištekėjusi) ir Malatokaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Malatokienė, Malatokaitė

Daugiau narių turinčių vardą Hermanas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Hermanas Malatokas" morzės abėcėle

····
H
·
E
·-·
R
--
M
·-
A
N
·-
A
···
S
--
M
·-
A
·-··
L
·-
A
-
T
---
O
-·-
K
·-
A
···
S
H
E
R
M
A
N
A
S
M
A
L
A
T
O
K
A
S
H
E
R
M
A
N
A
S
M
A
L
A
T
O
K
A
S

Visos paieškos