Vardas: Hermanas

Vardo reikšmė:

heri „kariuomenė“ + man „vyras“ – „kariuomenės vadas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.07

Papildoma informacija:

Hermanai labai greitai supyksta ir taip pat greitai atsileidžia, net pamiršdami, dėl ko buvo įsiutę. Jie nekerštingi, nesugeba ilgai gailėtis. Gali paprašyti atleidimo net ir aršiausio savo priešo, jeigu pajunta užgavę jį. Hermanai gyvena šia diena, šia valanda, šia akimirka. Jie nesugeba pripažinti pralaimėjimo, nors šis būna neakivaizdus, nes visada tiki laiminga pabaiga. Hermanų blogosios savybės: „nachališkumas“, nekantrumas, egoizmas, impulsyvumas. Hermanai visada nori lyderiauti, todėl renkasi tokias profesijas, kaip politika, sportas, karinė tarnyba. Jie geri sportininkai. Jei tampa viršininkais, tai būna visiški idealistai. Pavaldiniai turi jiems lankstytis; nori, kad juos vadintų bosu. Labai lengvai dalija apdovanojimus. Būdami iš prigimties labai judrūs, nemėgsta flegmatiškų darbuotojų. Hermanai turi gerą sveikatą ir nekreipia dėmesio į ligos simptomus. Nors jie lyderiai, tačiau turi gerą širdį ir yra dvasiškai pažeidžiami.

Panašūs vardai:
Hermas


Pavardė: Tureckis

Tureckis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Tureckienė (ištekėjusi) ir Tureckaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Hermanas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Hermanas Tureckis" morzės abėcėle

····
H
·
E
·-·
R
--
M
·-
A
N
·-
A
···
S
-
T
··-
U
·-·
R
·
E
-·-·
C
-·-
K
··
I
···
S
H
E
R
M
A
N
A
S
T
U
R
E
C
K
I
S
H
E
R
M
A
N
A
S
T
U
R
E
C
K
I
S

Visos paieškos