Vardas: Hiacinta

Vardo reikšmė:

hiacintas (augalas);

graikų augalų dievas

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30

Papildoma informacija:

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai didžiuotis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingomis scenaristėmis, dramaturgėmis, aktorėmis, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjomis televizijoje arba žurnalistėmis. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Hiacintas


Pavardė: Šulskaja

Šulskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Šulskajaj.

Panašios pavardės:
Šulskis, Šulskienė, Šulskytė, Šulskas, Šulski, Šulskiene, Šulskus, Šulskutė, Šulskuvienė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Hiacinta Šulskaja" morzės abėcėle

····
H
··
I
·-
A
-·-·
C
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
··-
U
·-··
L
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
H
I
A
C
I
N
T
A
S
U
L
S
K
A
J
A
H
I
A
C
I
N
T
A
S
U
L
S
K
A
J
A

Visos paieškos