Vardas: Hiacintas

Vardo reikšmė:

hiacintas (augalas);

graikų augalų dievas

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.17
09.11

Papildoma informacija:

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai didžiuotis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjais televizijoje arba žurnalistais. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Hiacinta


Pavardė: Vienažindis

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Vienažindytė, Vienažindienė, Vienažinis, Vienažinskienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Hiacintas Vienažindis" morzės abėcėle

····
H
··
I
·-
A
-·-·
C
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
···-
V
··
I
·
E
N
·-
A
--··
Z
··
I
N
-··
D
··
I
···
S
H
I
A
C
I
N
T
A
S
V
I
E
N
A
Z
I
N
D
I
S
H
I
A
C
I
N
T
A
S
V
I
E
N
A
Z
I
N
D
I
S

Visos paieškos