Vardas: Hilda

Vardo reikšmė:

„kova“ – „kovinga mergaitė“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.12

Papildoma informacija:

Jūsų jausmai stipriau priimami, negu atiduodami. Labai komunikabilios, draugiškos ir nuoširdžios. Taip pat ir ryškios asmenybės. Svarbiausia jų gyvenime – draugystė ir bendradarbiavimas su žmonėmis. Socialiai orientuotos. Sugebate palaikyti bet kokio lygio santykius ilgą laiką ir dėl to jaučiate didžiulį pasitenkinimą. Šio vardo savininkių gyvenimiškoji užduotis – išmokti savąją energiją nukreipti konkretiems uždaviniams spręsti. Būtina vykdyti savus talentus ir atlikti kuo daugiau gerų darbų.

Panašūs vardai:
Hildė, Hildegard


Pavardė: Scipanskaja

Scipanskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Scipanskajaj.

Daugiau narių turinčių vardą Hilda

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Hilda Scipanskaja" morzės abėcėle

····
H
··
I
·-··
L
-··
D
·-
A
···
S
-·-·
C
··
I
·--·
P
·-
A
N
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
H
I
L
D
A
S
C
I
P
A
N
S
K
A
J
A
H
I
L
D
A
S
C
I
P
A
N
S
K
A
J
A

Visos paieškos